EN|SK

Naši ambasádori

Sme radi, že vám môžeme predstaviť našich motivujúcich a ambicióznych REDCOCO ambasádorov. Spoločnú majú vášeň pre zdravý životný štýl, radosť z prekonávania každodenných výziev a zanietenie pre REDCOCO produkty. Nechajte sa nimi inšpirovať a objavte jedinečnú "chuť prírody".

Mimi Candi Pelikán

Krásna cestovateľka a zakladateľka blogu Healthy Factory - vaša továrnička zdravia, žije na čarovnom ostrove Bali. Jej svet je plný slnka a piesku, každodenných výziev v športe a zdravom stravovaní, vášne pre jogu a kokosové orechy. Ako milovníčka dobrého jedla si v Indonézii vychutnáva pestrú balijskú kuchyňu. Obľubuje rôzne kombinácie čerstvých štiav, smoothies, fit dezertov či vlastných zdravých jedál s príchuťou rôznych kútov sveta.

Martin Šmahel

Športovec, osobný tréner, moderátor, model a aktívny chlap, ktorý sa práve cez zdravý životný štýl dostal k výživovému poradenstvu. Sám tak prepadol príprave rýchlych, chutných a zdravých jedál, ktoré podporujú starostlivosť o vzhľad zvonka aj zvnútra. Rád používa čerstvé lokálne suroviny a experimentuje s exotickými ingredienciami a novými chuťami. No čo je najdôležitejšie, jedlá pripravuje rýchlo a bez zdĺhavého vyvárania.

Lucka Gažová

Šikovná cukrárka, podnikateľka a po novom aj úspešná autorka knižky je dôkazom, že piecť sa dá moderne, zdravo a chutne. Jej továrničku na dobroty, cukrársku výrobu Lulus bakery, opúšťajú len poctivé a chutné dobroty. Každý deň pre svojich zákazníkov pripravuje úžasné torty, mini dezerty a rôznofarebné makarónky, ktoré sú nielen lahodné, no aj postvou pre oči. Pečenie je pre Lucku poslaním a napĺňa ju obrovskou radosťou.

Barborka Moravčíková

Právnička so srdcom kuchárky. V gastronómii je rovnako šikovná ako vo svete paragrafov a zákonov. Varenie je pre ňu vášňou, i radosťou zároveň. Obľubuje klasické jedlá, ktorým dodá jedinečnú a nezameniteľnú chuť svojimi overnými ingredienciami. Najradšej má tie s kokosovým mliekom. Inšpiráciu hľadá medzi priateľmi, ktorí sa u nej pravidelne stretávajú za stolom plným dobrôt a skvelého vína. Každá návšteva u Barborky sa vďaka jej láske k jedlu premení na skutočný gastronomický zážitok.

Kontakt

FIRST FOOD PRODUCTION s. r. o.

POLUS TOWER I, Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava, Slovenská republika

IČO: 50 308 734, DIČ: 2120268766, IČ DPH: SK2120268766

mail: info@redcoco.com    web:www.redcoco.com    phone: +421 2 2086 5701

Inšpiruj sa, zapoj sa a sleduj nás na sociálnych sieťach: facebook instagram